КОШНИЧКА

0 артикла
Дома ЃУБРИВА ADVANCED HYDROPONICS OF HOLLAND СТИМУЛАТОРИ ЗА РАСТ И ЦВЕТАЊЕ Natural Power Комплект 250ml - стимулатори за целосен развој на растенијата

Natural Power Комплект 250ml - стимулатори за целосен развој на растенијата

Цена: 3,285.00ден
  • Код:
    29
  • Тежина:
    0.500 кг

Комплетот Advanced Natural Рower е едно компактно и добро решение за изготвување на добра хранлива програма, која вклучува квалитетни збогатувачи!

Со овој комплект вие заштедувате од единечната цена на секој производ. Комплетот содржи:

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете Natural Power Комплект 250ml - стимулатори за целосен развој на растенијата или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови