КОШНИЧКА

0 артикла
Дома ПОДАРОЦИ Лижвче со есенцијално масло "Еуфорија"

Лижвче со есенцијално масло "Еуфорија"

Цена: 35.00ден
  • Код:
    2354
  • Тежина:
    0.050 кг

"Еуфорија" лижавчињата се состојат од 100% природни состојки и содржат есенцијално масло од коноп - нема THC. -12гр.  

Состојки: шеќер, гликозен сируп, киселински регулатор (лимонска киселина), есенцијално масло од канабис (природна боја), екстракт од коприва и спанаќ.

Да се чуваат на ладно и суво место.

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете Лижвче со есенцијално масло "Еуфорија" или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нови продукти

Нашите водечки брендови