КОШНИЧКА

0 артикла
Дома ТРИМЕРИ/НОЖИЦИ ЗА ОДСТРАНУВАЊЕ НА ЛИСТНАТА МАСА НОЖИЦИ Precision Pruner - градинарски ножици со футрола

Precision Pruner - градинарски ножици со футрола

Цена: 690.00ден
 • Код:
  2281
 • Тежина:
  0.300 кг

Градинарски ножици, сега се со футрола - прикачете ги на вашиот ремен и никогаш нема да ги изгубите ножиците повторно!

 

 • хируршки, нерѓосувачки челик со подолг раб

 • Ергономски дизајн го намалува стресот во раката

 • Висококвалитетната пружина ја подобрува брзината и ефикасноста

 • Двојна густина, рачки за заштита од лизгање

 • Нарачај за 3,000.00ден + Купете Precision Pruner - градинарски ножици со футрола или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови