КОШНИЧКА

0 артикла
Дома УНИШТУВАЧИ НА МИРИСИ ONA ONA fresh linen GEL 1L - ароматизатор за јаки миризби

ONA fresh linen GEL 1L - ароматизатор за јаки миризби

Цена: 1,540.00ден
  • Код:
    218
  • Тежина:
    1.100 кг

ONA  ги елиминира мирисите од воздухот, чисто и ефективно. 

 

Производите на ОNА се еколошки безбедни и лесни за употреба. Мирисот се плаши од моќта на ОNА! Се однесува на секој дом, кујна, автомобил. Ако живеете со пушач, милениче или бебе, ОNА ги елиминира несаканите мириси. Погоден за соба од 10 кв.м.

 

Времетраење: од 4 до 6 недели. За продолжена употреба и ако е потребно, можете да вежбате дупки во капакот на производот или да го отстраните од пакувањето.

 

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете ONA fresh linen GEL 1L - ароматизатор за јаки миризби или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови