КОШНИЧКА

0 артикла
Дома ВЕНТИЛАЦИЈА ОВЛАЖНИТЕЛИ / ВЛАГОАБСОРБАТОРИ Ventilution/Bio G Power 292 х 295 х 330 mm, 6 л 35 W - овлажнител

Ventilution/Bio G Power 292 х 295 х 330 mm, 6 л 35 W - овлажнител

Цена: 5,570.00ден
  • Код:
    20
  • Тежина:
    0.500 кг

Овлажнувач 292 х 295 х 330 mm, 6L - 35 W

Овие овлажнувачи нудат можност за контрола на промените во животната средина без трошење на богатство. Време на полнење околу 16 часа.

Влагата во просторијата за растење е важен фактор за правилен развој на растенијата. За да го контролирате овој важен фактор, можете да користите уреди како навлажнувачи или одвлажнувачи, во зависност од влажноста во просторијата.

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете Ventilution/Bio G Power 292 х 295 х 330 mm, 6 л 35 W - овлажнител или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови