КОШНИЧКА

0 артикла
Дома ИНСТРУМЕНТИ ЗА МЕРЕЊЕ ДИГИТАЛНИ ВАГИ ON BALANCE Jewel Miniscale DJ-600 - дигитална вага од 0.01 до 600 g

ON BALANCE Jewel Miniscale DJ-600 - дигитална вага од 0.01 до 600 g

Цена: 1,040.00ден
  • Код:
    199
  • Тежина:
    0.500 кг
  • Модел: DJ-600
  • Мерење: 600g x 0.01g 
  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете ON BALANCE Jewel Miniscale DJ-600 - дигитална вага од 0.01 до 600 g или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нови продукти

Нашите водечки брендови