КОШНИЧКА

0 артикла
Дома КОНТРОЛЕРИ Moistick Digital - Електронски воден индикатор

Moistick Digital - Електронски воден индикатор

Цена: 2,075.00ден
 • Код:
  196
 • Тежина:
  0.500 кг

Електронски, воден индикатор Moistick Digital

 
 • За перфектно поливање
 • За почва и субстрати
 • За отворено и затворено
 • Лесен за употреба
 • Дисплеј за статусот на влагата
 • Три нивоа на влажност
 • Вклучени батерии со производ

Тестерите се важни мерни инструменти во градинарството.Во оваа категорија ќе најдете тестери за различни намени.

 • Нарачај за 3,000.00ден + Купете Moistick Digital - Електронски воден индикатор или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови