Јазик & Валута:
MK / MKD
Јазик
Валута
 • EUR
 • MKD
0
Јазик & Валута:
MK / MKD
Јазик
Валута
 • EUR
 • MKD
 •      
Дома УНИШТУВАЧИ НА МИРИСИ ДРУГИ Smell Killer Brimex аерозол 400ml - ароматизер на силни мириси

Smell Killer Brimex аерозол 400ml - ароматизер на силни мириси

Цена: 1,040.00ден
 • Код:
  195
 • Тежина:
  0.500 кг

Smell Killer е дезодоранс од BRIMEX кој ги неутрализира и ги отстранува мирисите.

Спрејот може да се прилагодува во одредена област, како и на материјали како што се облеката. Не остава траги

Состав: вода, SD алкохол, лаурет-4, пропилен гликол, тетрахидроксипропил, етилендиамил, лаурет-3, диметикон кополиол, триетаноламин.

Експресна нарачка

(Само 4 полиња пополнете во)
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.