КОШНИЧКА

0 артикла
Дома САКСИИ Кружна саксија 9.5L

Кружна саксија 9.5L

Цена: 50.00ден
  • Код:
    1967
  • Тежина:
    0.200 кг

Дијаметар: Ф24cm

 

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете Кружна саксија 9.5L или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови