КОШНИЧКА

0 артикла
Дома ЃУБРИВА HESI HESI Start пакет за Hydro

HESI Start пакет за Hydro

Цена: 3,390.00ден
  • Код:
    170
  • Тежина:
    0.500 кг

HESI Start пакет за Hydro. 

 

Сите неопходни ѓубрива и адитиви за да се стартува со HESI производи за добар и квалитетен принос. HESI Start Pack е гаранција за одлични резултати во растечките растенија. Со купување на HESI Start Pack, ќе заштедите 20% од цената на одделни производи!

 

HESI Start пакет за Hydro содржи:1 x Root Complex 500ml
1 x Super Vit 10ml
1 x Power Zyme 500ml

1 x Hydro Grow 1L
1 x Hydro Bloom  1L
1 x PK 13/14 500ml

+ Каталог и комбинативна таблица

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови

Нови продукти