КОШНИЧКА

0 артикла
Дома КОНТРОЛЕРИ Аналоген тајмер

Аналоген тајмер

Цена: 400.00ден
  • Код:
    169
  • Тежина:
    0.500 кг

Аналоген тајмер за автоматско управување на уреди во домаќинството, грејни системи, осветлување.

 

Ја вклучува и исклучува поврзаната опрема (лампа, пумпа, резервоар за вода греач).Може да биде програмиран на интервали.

Тестерите се важни мерни инструменти во градинарството.Во оваа категорија ќе најдете тестери за различни намени.

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете Аналоген тајмер или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови