КОШНИЧКА

0 артикла
Дома ЃУБРИВА HESI HESI Start пакет за Кокос

HESI Start пакет за Кокос

Цена: 3,460.00ден
  • Код:
    168
  • Тежина:
    0.500 кг

HESI Start пакет за Кокос

 

Сите неопходни ѓубрива и адитиви за да се стартува со HESI производи за добар и квалитетен принос. HESI Start Pack е гаранција за одлични резултати во растечките медиуми. Со купување на HESI Start Pack, ќе заштедите 20% од цената на одделни производи!

 

HESI Start пакет за кокос содржи:1 x Root Complex 500ml
1 x Super Vit 10ml
1 x Power Zyme 500ml

1 x TNT Complex 500ml
1 x Coco 1L
1 x PK 13/14 1L


+ Каталог и комбинативна таблица

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови

Нови продукти