КОШНИЧКА

0 артикла
Дома ПРОМО КОМПЛЕТИ "SILVANIA 400W" - комплет осветлување за оранжерија

"SILVANIA 400W" - комплет осветлување за оранжерија

Цена: 5,790.00ден
 • Код:
  162
 • Тежина:
  6.215 кг

Комплект "SYLVANIA 400W" е идеален избор кој го покрива целиот животен циклус на растението, осигурувајќи многу добро осветлување во вашата просторија за одгледување!

 

Содржи:

 • пригушувач со запалка ETI

 • рефлектор HAMMER STUCCO

 • сијалица SYLVANIA GRO LUX

 • комплет кабли

 

Одговара за осветлување на простирија до 1кв.м.

 

 

 • Нарачај за 3,000.00ден + Купете "SILVANIA 400W" - комплет осветлување за оранжерија или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови