КОШНИЧКА

0 артикла
Дома ПРОМО КОМПЛЕТИ "SILVANIA 600W" - комплет осветлување за оранжерија

"SILVANIA 600W" - комплет осветлување за оранжерија

Цена: 7,650.00ден
 • Код:
  161
 • Тежина:
  8.545 кг

Комплетот "SILVANIA 600W" е идеален избор, кој го покрива целиот животен циклус на растението, кој осигурува многу добро осветлување во вашата просторија за одгледување!

 

Содржи:

 • пригушувач со запалка ETI 600W

 •  рефлектор HAMMER STUCCO со фасонка Е 40

 • сијалица Sylvania GRO LUX 600W

 • комплет кабли

 • Нарачај за 3,000.00ден + Купете "SILVANIA 600W" - комплет осветлување за оранжерија или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови