КОШНИЧКА

0 артикла
Дома ЃУБРИВА GENERAL HYDROPONICS пакет "FloraDuo Pack" - за целосен развој на растенијата

пакет "FloraDuo Pack" - за целосен развој на растенијата

Цена: 6,540.00ден
 • Код:
  1605
 • Тежина:
  5.600 кг

Пакетот "FloraDuo pack" е составен од органски и минерални производи на брендот General hydroponics.

 

Пакетот е идеален избор за оние кои се придржуваат на обилен принос и висок квалитет! Секоја компонента е внимателно избрана за да се обезбеди на растенијата хранлива програма која да ги покрие сите нивни потреби во одделните фази од нивниот развој. Хранливата програма која овој пакет ја нуди, вклучува основни ѓубрива за раст и расцут од серијата Flora Duo, стимулатор за здрав коренов систем, силен стимулатор на цветање, стимулатор за здрав имунолошки систем, стимулатор на цветање, комбинација од фулвинови киселини. Гарантирано квалитет на крајниот производ!

 

Пакетот вклучува:

 

 • FloraDuo Grow 1L

 • FloraDuo Bloom 1L

 • Diamond Nectar 1L

 • Mineral Magic 1kg

 • Ripen 500ml

 • Flora Kleen 500ml

 • Bio Roots 30ml

 • Bio Bloom 30ml

 • Bio Protect 30ml

 • Нарачај за 3,000.00ден + Купете пакет "FloraDuo Pack" - за целосен развој на растенијата или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.