КОШНИЧКА

0 артикла
Дома ЃУБРИВА ADVANCED HYDROPONICS OF HOLLAND ОСНОВНИ ЃУБРИВА Пакет "Dutch Power" за цeлосен развој на растенијата

Пакет "Dutch Power" за цeлосен развој на растенијата

Цена: 9,370.00ден
  • Код:
    1604

Пакетот "Dutch Power" е составен како од органски, така и од минерални производи на брендот Advanced Hydroponics of Holland.

Пакетот е идеален избор за оние производители кои се држат до обилен принос и висок квалитет! Секоја компонента е внимателно одбрана, за да осигури на растенијата хранлива програма, која ќе им ги задоволи сите потреби низ оделните фази од развојот. Хранливата програма која овој пакет ја нуди, вклучува основни ѓубрива за растење и цветање од серијата Dutch Formula, стимулатор за здрав коренов систем, силен стимулатор на цветање, стимулатор за здрав имунолошки систем, ензими и прочистувачки раствор. Гарантиран квалитет на крајниот производ!

 

Пакетот вклучува:

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете Пакет "Dutch Power" за цeлосен развој на растенијата или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.