КОШНИЧКА

0 артикла
Дома ЃУБРИВА GENERAL ORGANICS пакет "Sevia" - за целосен развој на растенијата

пакет "Sevia" - за целосен развој на растенијата

Цена: 6,640.00ден
 • Код:
  1603
 • Тежина:
  4.630 кг

Пакет "Sevia" е составен од целосно органски производи на брендот General Organics.

 

Пакетот е идеален избор за оние , кои одржуваат одличен принос и висок квалитет! Секоја компонента е внимателно избрана за да им обезбеди на растенијата хранливи материи за да ги покријат сите нивни потреби во текот на различните фази на нивниот развој. Сите органски ѓубрива ви гарантираат природен и уникатен вкус. Нутритивната програма понудена од овој пакет вклучува BioSevia органски ѓубрива за раст и цветање, здрав стимуланс за кореновиот систем, силен цветен стимулатор, стимулатор за здрав имунолошки систем и комбинација од хумусни киселини. Гарантиран квалитет на крајниот производ!

 

Пакетот вклучува:

 

 • BioSevia Grow 1L

 • BioSevia Bloom 1L

 • Diamond Nectar 1L
 • Bio Bloom 60ml

 • Bio Roots 60ml

 • Bio Protect 60ml

 • BM Trichoderma 25g
 • Нарачај за 3,000.00ден + Купете пакет "Sevia" - за целосен развој на растенијата или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови