КОШНИЧКА

0 артикла
Дома ЃУБРИВА GENERAL ORGANICS пакет "BioStim" - за целосен развој на растенијата

пакет "BioStim" - за целосен развој на растенијата

Цена: 2,040.00ден
  • Код:
    1598
  • Тежина:
    1.650 кг

Пакет "BioStim" е составен од целосно органски стимуланси со специјализирано дејство.

 

.Производите, вклучени во него се насочени кон создавање на   здрав коренов систем, изобилен раст, зголемен имунитет, отпорност кон болести и активна апсорција на елементи и хранливи материи. Секоја компонента е внимателно избрана за да им обезбеди на растенијата хранливи материи за да ги покријат сите нивни потреби   низ целиот животен циклус. Пакетот содржи комбинација од стимуланси и може да биде додаток на главната исхрана, но не и да ја замени! Содржи ѓубрива - стимулатори на раст, витамини, хормони,  и микроелементи 

 

Пакетот вклучува:

 

  • BioWorm 500ml

  • BioWeed 500ml

  • Diamond Black 500ml

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете пакет "BioStim" - за целосен развој на растенијата или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.