КОШНИЧКА

0 артикла
Дома ЃУБРИВА GENERAL ORGANICS пакет "GoStim" - за целосен развој на растенијата

пакет "GoStim" - за целосен развој на растенијата

Цена: 3,490.00ден
  • Код:
    1595
  • Тежина:
    0.200 кг

Пакетот "GoStim" е составен од целосно органски стимуланси со специјализирано дејсво.

 

Производите, вклучени во него се насочени кон создавање на здрав систем на коренот, богат цвет, зголемен имунитет, отпорност кон болести и активна апсорција на хранливи мтерии и елементи. Секоја компонента е внимателно избрана за да им обезбеди на растенијата хранливи материи за да ги покријат сите нивни потреби низ целиот животен циклус. Пакетот содржи комбинација на стимуланси  и може да биде додаток на главната исхрана, но не и да ја замени! Содржи ѓубрива- стимулатори за цветање, раст, витамини, хормони,  и микроелементи. 

 

Пакетот вклучува:

 

  • Bio Roots 60ml

  • BioBloom 60ml

  • Bio Protect 60ml  

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете пакет "GoStim" - за целосен развој на растенијата или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нови продукти

Нашите водечки брендови