КОШНИЧКА

0 артикла
Дома ЃУБРИВА BIOBIZZ Пакет "ActiHeaven"

Пакет "ActiHeaven"

Цена: 4,800.00ден
  • Код:
    1594
  • Тежина:
    3.300 кг

Пакетот "ActiHeaven" е составен од целосно органски стимуланси со специјализирана акција.

 

Производите што се вклучени во него се фокусирани на силен раст, обилно цветање и активна апсорпција на хранливи материи и елементи. Секоја компонента е внимателно избрана за да обезбеди растенија со хранливи материи за да ги покријат сите нивни потреби во текот на нивниот животен циклус. Пакетот содржи мешавина на стимуланси и може да биде додаток на главната исхрана, но не и замена за тоа! Таа содржи ѓубрива - стимуланси за цвеќе, раст и ртење, витамини, хормони, микроелементи. 

 

Пакетот содржи:

 

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете Пакет "ActiHeaven" или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови