КОШНИЧКА

0 артикла
Дома ЃУБРИВА HESI Пакет "Принос"

Пакет "Принос"

Цена: 2,390.00ден
  • Код:
    1593
  • Тежина:
    3.310 кг

Пакетот "Принос" е составен од стимулатори со специјализирано дејство во метод на одгледување - во почвата.

 

Производите вклучени во него се насочени кон зголемено цветање и плодоносење. Секоја компонента е внимателно избрана за да ги обезбеди растенијата со хранливи материи за да ги покријат сите нивни потреби за време на цветањето. Пакетот содржи комбинација од цветни стимулатори и може да биде додаток на главната исхрана, но не и да ја замени! Содржи ѓубрива - цветни стимуланси, плодни, витамини и микроелементи. 

 

Пакетот содржи:

 

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете Пакет "Принос" или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови