КОШНИЧКА

0 артикла

Пакет "Volume"

Цена: 5,800.00ден
  • Код:
    1589
  • Тежина:
    3.450 кг

Пакетот "Volume" е составен од специјални стимуланси. Производите што се вклучени во него се насочени кон генерирање на тежината и волуменот на плодот/цветот.

 

Секоја компонента е внимателно избрана за да им обезбеди на растенијата хранливи материи за да ги покријат сите нивни потреби при формирање на плод / цвет. Пакетот содржи комбинација на стимулатори за цветање и може да биде додаток на главната исхрана, но не и да ја замени!Содржи ѓубрива - стимуланси за цветање, плодоносење, екстра-јаглени хидрати и доцнежни цветни стимуланси. Загарантиран квалитет на крајниот производ!

 

Пакетот вклучува:

 

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете Пакет "Volume" или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нови продукти

Нашите водечки брендови