КОШНИЧКА

0 артикла
Дома ЃУБРИВА ADVANCED NUTRIENTS пакет "Half Organic Juice"

пакет "Half Organic Juice"

Цена: 14,720.00ден
  • Код:
    1588
  • Тежина:
    7.250 кг

Пакетот "Half Organic Juice" е составен од органски и минерални производи на брендот Advanced Nutrients.Пакетот е идеален избор за оние производители кои сакаат експлозивен принос и висок квалитет!

 

Секоја компонента е внимателно избрана за да обезбеди на растенијата програма за исхрана за да ги покријат сите нивни потреби во текот на различните фази на нивниот развој. Со комбинацијата на органски и минерални производи се нуди најдоброто од двата света - богат принос со природен и единствен вкус! Нутритивната програма што ја нуди овој пакет вклучува основно органско ѓубриво за раст и цветање во серијата Iguana Juice, здрав стимуланс на коренот, јаглехидрати за експлозивно цветање, силен цветен стимулатор, стимулатор за тежина и волумен, Калциум-магнезиумски производ за елиминација на недостатоците и витамин Б во комбинација со хумусни киселини. Гарантиран квалитет на финалниот производ!

 

Пакетот вклучува:

 

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете пакет "Half Organic Juice" или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.