КОШНИЧКА

0 артикла
Дома ЃУБРИВА ADVANCED NUTRIENTS Пакет "Full Organic Juice"

Пакет "Full Organic Juice"

Цена: 10,485.00ден
  • Код:
    1587
  • Тежина:
    6.350 кг

Пакетот "Full Organic Juice" е составен од сите органски производи од брендот Advanced Nutrients. Пакетот е идеален избор за органски земјоделци и оние кои сакаат богата жетва, висок квалитет и природен вкус!

 

Секоја компонента е внимателно избрана за да им обезбеди на растенијата хранливи материи за да ги покријат сите нивни потреби во текот на нивните фази на развој. Програмата за храна која овој пакет ги нуди вклучува основни органски ѓубрива за раст и цветање од серијата Iguana Juice, стимуланс за здрав коренов систем, јаглени хидрати и ензими за експлозивно цутење и силен имунолошки систем, како и 100% органски цветни стимуланти. Гарантиран квалитет на крајниот производ!

 

Пакетoт вклучува:

 

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете Пакет "Full Organic Juice" или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови