КОШНИЧКА

0 артикла

Сензор за pH55 Milwaukee тестер

Цена: 2,770.00ден
  • Код:
    1571
  • Тежина:
    0.010 кг

Eлектрода за pH метар Milwaukee pH 55. Гаранција од производителот - 6 месеци.

Не важи за механички оштетувања и неправилна експлоатација!

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете Сензор за pH55 Milwaukee тестер или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови