КОШНИЧКА

0 артикла
Дома ГРОУБОКСОВИ КОМПЛЕТИ "AmbiMax" - комплет за одгледување на растенија на затворено

"AmbiMax" - комплет за одгледување на растенија на затворено

Цена: 177,300.00ден
  • Код:
    1564
  • Тежина:
    50.000 кг

Комплетот "AmbiMax" е идеално решение за гровери кои се стремат кон високи приноси.

 

Со расположив простор за одгледување од оклу 9кв.м, овој комплет може да ги овозможи неопходните услови за одгледување на еден обилен принос!

Содржи:

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете "AmbiMax" - комплет за одгледување на растенија на затворено или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови