КОШНИЧКА

0 артикла
Дома ГРОУБОКСОВИ КОМПЛЕТИ "Venti" - комплет за одгледување на растенија на затворено

"Venti" - комплет за одгледување на растенија на затворено

Цена: 91,180.00ден
  • Код:
    1563
  • Тежина:
    50.000 кг

Потполно опремен комплет, вклучува гроубокс, осветлувачки и вентилациски системи со расположива површина за одгледување од околу 6 кв. м.!

 

Секоја од компонентите на комплетот е сообразена со барањата како на гроверите така и на растенијата. Лесен за монтажа и употреба.

Содржи:

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете "Venti" - комплет за одгледување на растенија на затворено или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нови продукти

Нашите водечки брендови