КОШНИЧКА

0 артикла
Дома ГРОУБОКСОВИ КОМПЛЕТИ "Ambient 240" - комплет за одгледување на растенија на затворено

"Ambient 240" - комплет за одгледување на растенија на затворено

Цена: 65,550.00ден
  • Код:
    1562
  • Тежина:
    30.000 кг

Ако располагате со повеќе место, тогаш комплет "Ambient" е одлично решение за вашите растенија!

 

Со своите димензии и компоненти, тој е практично и идеално решение за секој гровер, кој има квалитет и квантитет. Областа за одгледување обезбедена со овој комплет е приближно 3кв. м.

Комплетот содржи:

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете "Ambient 240" - комплет за одгледување на растенија на затворено или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови