КОШНИЧКА

0 артикла

Nie-co-rol - потпорно јаже за растенија

Цена: 70.00ден
  • Код:
    15
  • Тежина:
    0.500 кг

Ги држи растенијата исправени.

 

  • Пластичен корпус.

  • Произведено во Холандијая.

  • Должина на ролната 150см.

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете Nie-co-rol - потпорно јаже за растенија или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови