КОШНИЧКА

0 артикла
Дома ГРОУБОКСОВИ КОМПЛЕТИ "Harvest" - комплет за одгледување растенија на затворено

"Harvest" - комплет за одгледување растенија на затворено

Цена: 42,050.00ден
  • Код:
    1554
  • Тежина:
    20.000 кг

Комплетот вклучува комплетно опремен систем за осветлување, систем за вентилација и дополнителни компоненти кои гарантираат висок квалитет и високи приноси.

 

Лесен за собирање и практичен, овој комплет е доволен за да ги задоволи барањата на гроверите и нивните растенија.- 1,44м3

Содржи:

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете "Harvest" - комплет за одгледување растенија на затворено или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови