КОШНИЧКА

0 артикла
Дома ГРОУБОКСОВИ КОМПЛЕТИ "Indoor" - комплет за одгледување на растенија на затворено

"Indoor" - комплет за одгледување на растенија на затворено

Цена: 44,160.00ден
  • Код:
    1549

Комплетот се состои од неколку компоненти - гроубокс со супер рефлектирачко PAR+ покривало, осветлувачки и вентилациски системи.

 

Секој елемент во него, ви гарантира одлични резултати при одгледување на затворено.

Детална содржина:

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете "Indoor" - комплет за одгледување на растенија на затворено или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови