КОШНИЧКА

0 артикла
Дома ГРОУБОКСОВИ КОМПЛЕТИ "Master Green" - комплет за одгледување на растенија на затворено

"Master Green" - комплет за одгледување на растенија на затворено

Цена: 37,660.00ден
  • Код:
    1548

Комплет за одгледување на растенија на затворено, опремен со неопходната техника за создавање на оптимални услови за вашите растенија.

 

Комплетот се состои од неколку компоненти - гроубокс со супер рефлектирачко PAR+ покривало, осветлувачки систем и вентилационен систем.

Детална содржина:

 

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете "Master Green" - комплет за одгледување на растенија на затворено или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови