КОШНИЧКА

0 артикла
Дома ВЕНТИЛАЦИЈА ФИЛТРИ RAM - држач за филтри

RAM - држач за филтри

Цена: 5,153.37ден
  • Код:
    1547
  • Тежина:
    9.000 кг

Цврст држач за филтер, погоден за сите големини.

 

Лесно подесување на висината и ширината. Висина 174-240 cm, ширина 60-99 cm

 

Свежиот воздух е ваш пријател! Секоја одгледувачка просторија (затворена просторија) мора да има добро дизајниран систем за вентилација. За да има успех вашата градина, културата треба да биде со добар квалитет, треба да размислите и на чистење, внесување свеж воздух во просторијата и вентилација. Еве ги најважните компоненти потребни за изградба на совршен систем за вентилација за вашите потреби.

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете RAM - држач за филтри или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови