КОШНИЧКА

0 артикла
Дома ЃУБРИВА ATAMI ОСНОВНИ ЃУБРИВА ATA AWA box - старт пакет за хидропоника

ATA AWA box - старт пакет за хидропоника

Цена: 4,415.00ден
 • Код:
  1543
 • Тежина:
  5.500 кг

 ATA AWA Box - за сите почетници! Пакетот содржи се што ви е потребно за да го покриете животниот циклус на вашите растенија! 

 

ATA AWA Box е доволен за 1m2 хидропонско одгледување. На тој начин одгледувањето станува многу лесно. Комбинација на ѓубрива и адитиви ATA AWA во комплетот, осигурува одлични резултати и во двете фази и на раст и на цветање.

 • 1 L Awa Max A
 • 1 L Awa Max B
 • 250 ml Awa Leaves A
 • 250 ml Awa Leaves B
 • 100 ml Rootfast
 • 250 ml Bloombastic
 • 100 ml Atazyme

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови

Нови продукти