КОШНИЧКА

0 артикла

Wilma 16 - хидропонски систем

Цена: 16,570.00ден
  • Код:
    1531
  • Тежина:
    12.000 кг

Wilma 16 - лесен за употреба и лесен за носење хидропонски систем.

 

Во секоја лента 4/8/10/16/20 може да се постават саксии од 6,5, 11 или 18 литри. На овој начин, растенијата имаат доволно простор за оптимално развивање. Системите за одгледување на Wilma се лесни и лесно преносливи, стабилни, овозможувајќи на растенијата да застанат дури и кога растат. Системите за размножување на Вилма се специјално дизајнирани за професионалниот градинар! За 16 ЕЕЗ. растенија 1 кв/м. Погоден за употреба со минерална волна, керамит, кокос или почва!

 

-Димензии: 115cm должина x 115cm ширина x 20cm висина

- Волумен на резервоар: 150 литри.

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете Wilma 16 - хидропонски систем или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови