КОШНИЧКА

0 артикла

Lumii Green head torch - зелено светло

Цена: 830.00ден
  • Код:
    1529
  • Тежина:
    0.200 кг

Зелено светло за набљудување на растенијата за време на нивниот мрачен период

 

Содржи 6 светлосни LED светилки со висок интензитет кои можат да се користат со три различни опции за осветлување - целосни, делумни и светлосни ефекти. Овој компактен и лесен дизајн може да се користи за максимален ефект. Идеални за да ги проверите вашите растенија без прекин на нивниот фото-период.

Користи 3 x AAA батерии (не се вклучени).

Зелената светлина е погодна за набудување на вашите растенија во мрак, без да им предизвикувате стрес.

 

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете Lumii Green head torch - зелено светло или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови