КОШНИЧКА

0 артикла
Дома ПОДАРОЦИ ВАПОРАИЗЕРИ Volcano digit со комплет Easy valve - вапораизер

Volcano digit со комплет Easy valve - вапораизер

Цена: 30,400.00ден
  • Код:
    1528
  • Тежина:
    1.600 кг

Предноста на "Volcano Digit" се крие во големиот LED дисплеј, кој што веднаш и точно го информира корисникот за режимот, во кој што се наоѓа.

 

Изработен за да комуницира подобро со корисникот и неговиот систем, дисплејот обезбедува електронска контрола на перформансите што е исклучително точна.
Лесен за користење. Easy Valve комплет со балон. При изработката на вапорајзерот се користени безбедни материјали, а компонентите му дозволуваат да работи на високи вртежи без проблем.

 

Дел од нив се независен температурен осигурач, воздушен филтер, специјално проектиран алуминиумски грејачки блок, кој го грее воздухот, чисто и сигурно, до саканата температура. 

 

Easy valve се карактеризира со многу лесно ракување и минимално одржување. Комората за полнење може да се исчисти и повторно да се користи. Големиот балон ви дозволува да сочувате одлична визуелна проверка на натрупувањето на пареа. Сите делови, кои го насочуваат воздухот и испарувањата на Easy Valve се потполно безбедни!

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете Volcano digit со комплет Easy valve - вапораизер или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови