КОШНИЧКА

0 артикла
Дома АКСЕСОРИ-ДОДАТОЦИ КАБЛИ Кабел за напојување + приклучок за апаратот

Кабел за напојување + приклучок за апаратот

Цена: 170.00ден
  • Код:
    1527
  • Тежина:
    0.200 кг

Кабел со приклучок за приклучување на уредите во мрежата.

 

Должина на кабел: 1.5м

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете Кабел за напојување + приклучок за апаратот или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови