КОШНИЧКА

0 артикла
Дома АКСЕСОРИ-ДОДАТОЦИ КАБЛИ Продолжен кабел со "машки" конектор за електронски придушници

Продолжен кабел со "машки" конектор за електронски придушници

Цена: 345.00ден
  • Код:
    1526
  • Тежина:
    0.300 кг

Кабел со конектор (машки) за пригушувачи.

 

Погоден за поврзување и проширување.

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете Продолжен кабел со "машки" конектор за електронски придушници или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нови продукти

Нашите водечки брендови