КОШНИЧКА

0 артикла

Ливчиња Purple Haze

Цена: 100.00ден
  • Код:
    1518
  • Тежина:
    0.010 кг

Тенки, king size ливчиња од конопна хартија + картончиња

32 ливчиња во пакување.Различни по боја корици.

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете Ливчиња Purple Haze или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови