КОШНИЧКА

0 артикла

Ливчиња Why not?

Цена: 120.00ден
  • Код:
    1517
  • Тежина:
    0.010 кг

Тенки, king size ливчиња од конопна хартија + картончиња

32 ливчиња во пакување. Различни корици (4 различни дизајни) со смешни карикатури од IvanArt. 'Зошто? Зошто не? ги покажуваат мотивите на современото наше општество - разликата меѓу тоа, кое е социјално прифатено (Why) и она, кое е забрането (Why not?).

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете Ливчиња Why not? или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови