КОШНИЧКА

0 артикла
Дома ОСВЕТЛУВАЊЕ КОМПЛЕТИ Sylvania 250W - комплет осветлување за оранжерија

Sylvania 250W - комплет осветлување за оранжерија

Цена: 4,670.00ден
  • Код:
    1503
  • Тежина:
    4.150 кг

Комплет "SYLVANIA 250W" е идеален избор кој го покрива целиот животен циклус на растението, обезбедува многу добро осветлување во вашата просторија за одгледување!

 

Содржи:

- пригушувач со запалка ETI 250W

- рефлектор HAMMER STUCCO со фасонка Е 40

- сијалица со дупли спектар SYLVANIA GRO LUX 250W

- комплет кабли

 

Одговара за осветлување на просторија до 0,5кв. метри.

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете Sylvania 250W - комплет осветлување за оранжерија или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови