КОШНИЧКА

0 артикла
Дома АКСЕСОРИ-ДОДАТОЦИ ДРУГИ АКСЕСОАРИ Поддржувачка мрежата за растенија (по метар)

Поддржувачка мрежата за растенија (по метар)

Цена: 22.00ден
  • Код:
    1488
  • Тежина:
    0.100 кг

Поддржувачка мрежа за растенија (по метар)

Ширина: 1.20 см Големина на мрежата: 16 х 16 см

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете Поддржувачка мрежата за растенија (по метар) или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови