КОШНИЧКА

0 артикла
Дома КОНТРОЛЕРИ Davin DV 101А - контролен панел за систем за наводнување

Davin DV 101А - контролен панел за систем за наводнување

Цена: 7,540.00ден
 • Код:
  1482
 • Тежина:
  1.300 кг

DV-101 A е мултифункционален аналоген часовник кој ви помага да го контролирате системот за наводнување.

 

Сите контролни панели на Давин имаат термички осигурувач за секоја група на контакти, кои можете да ги вратите рачно со притискање на копчето. Овој осигурувач ја заштитува вашата контролна табла од пожар и која било друга штета.

 • Димензии во мм: 210 x 115 x 110.
 • Напон: 230 V
 • AC / 50Hz.
 • Макс. моќност: 5 ампери.
 • Ниво на изолација: IP-44

 

Контролерите во голема мера ја олеснуваат вашата работа и синхронизацијата помеѓу уредите во вашата соба за одгледување. Тие обезбедуваат целосна контрола врз елементите што ги сочинуваат вашите системи за осветлување и вентилација.

 • Нарачај за 3,000.00ден + Купете Davin DV 101А - контролен панел за систем за наводнување или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови