КОШНИЧКА

0 артикла

Кошничка за хидропоника Ф140 мм

Цена: 155.00ден
  • Код:
    1476

Местоположбата на отворите дозволува и подобра дренажа.

Kошничката одговара за секаков вид компост - керамзит, минерална волна, почва, кокосови влакна.

- отвор: Ф140

 

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете Кошничка за хидропоника Ф140 мм или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови