КОШНИЧКА

0 артикла

Atami Wilma 20 - хидропонски систем

Цена: 17,260.00ден
  • Код:
    1475
  • Тежина:
    9.000 кг

Хидропонскиот систем Wilma 20 е лесен за употреба и лесен за носење хидропоничен систем за десет растенија

Саксии од 6,5, 11 или 18 литри можат да бидат поставени во секоја тава 4/8/10/16/20. На овој начин, растенијата имаат доволно простор за оптимално развивање. Системите за одгледување Wilma се лесни и лесно преносливи, стабилни, што им овозможува на растенијата да стојат во исправена положба, дури и кога тие се веќе израснати. Системите за одгледување Wilma се специјално дизајнирани за професионалниот градинар! За 20 ЕЕЗ. растенија 1 кв.м / м. Погоден за минерална волна, керамит, кокос или почва! Wilma системите за размножување се специјално дизајнирани за професионален градинар!

Димензии:

  • 119cm долго x 117cm ширина x 48cm висина 
  • 140 литри резервоар.
 
Демонстрација за функционирањето на хидросистемот Wilma - тука
Пример за склопување на хидросистемот Wilma - тука

 

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете Atami Wilma 20 - хидропонски систем или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови