КОШНИЧКА

0 артикла
Дома ГРОУБОКСОВИ SECRET JARDIN Secret Jardin Vintage 103x103x200 - гроубокс за одгледување на растенија

Secret Jardin Vintage 103x103x200 - гроубокс за одгледување на растенија

Цена: 9,700.00ден
 • Код:
  1472
 • Тежина:
  10.500 кг

Ново поколение на Secret Jardin Vintage 2.5.

 

Снабден е со вентилациони отвори за CoolTube и за излезен вентилатор. Водоотпорно перниче - направено од милар, за помало губење на светлина.
Подобри пластични агли. Затегнувачка цврстина 95%. Рефлексивен слој на милар 190D.

 • Размери: 103cm х 103cm х 200cm
 • Издржува товар до 30кг.
 • Тежина: 10,5kg
 • Осветлување класа3.
 • Материјал: 190D - 95% рефлексија.
 • Во комплетот влегуваат: ленти за закачување на рефлектор и филтер.
 • Препорачано осветлување од: 1х400W
 • Размер на отворите за вентилација: 3х200mm

Secret Jardin е белгиска компанија која произведува кутии за одгледување растенија во затворен простор и нивни додатоци.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови