КОШНИЧКА

0 артикла

OctoPot - хидропонски систем

Цена: 11,000.00ден
  • Код:
    1471

Хидро-систем со 8 садови, резервоарот, пумпа и црева

  • димензии на системот: 100x60cm, висина 52cm.
  • Големина на садовите: 14L
  • големина на резервоар: 150L

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови

Нови продукти