КОШНИЧКА

0 артикла
Дома УНИШТУВАЧИ НА МИРИСИ ONA ONA Spray PRO 250ml - спреј-ароматизатор за јаки миризби

ONA Spray PRO 250ml - спреј-ароматизатор за јаки миризби

Цена: 830.00ден
  • Код:
    1460

ONA Spray е во удобно пакување и опција за брзо неутрализирање на непријатни мириси.

Со својот уникатен состав на есенцијални масла - ONA Spray ќе трае долго и ќе ја зачува свежината насекаде - дома, во канцеларија.

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете ONA Spray PRO 250ml - спреј-ароматизатор за јаки миризби или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нови продукти

Нашите водечки брендови