КОШНИЧКА

0 артикла
Дома УНИШТУВАЧИ НА МИРИСИ ONA ONA Mist Can Fresh Linen 170ml - спреј-ароматизатор за јаки миризби

ONA Mist Can Fresh Linen 170ml - спреј-ароматизатор за јаки миризби

Цена: 950.00ден
  • Код:
    1455

ONA mist аеросолот е идеалниот неутрализатор на мирис во вашата градина, дом или канцеларија.

Тој е толку удобен па ќе можете да го поставите насекаде, или да го користите со ONA mist dispenser. Може да се користи самостојно или со автоматски систем диспензерот за трајно отстранување на миризби. Претставува неутрализатор на мирис во аеросол форма, со комплексна формула од етерични масла - погоден за индустриски цели, но се разбира, безбеден за домашни услови и бизнис и е апсолутно безопасен за луѓето, миленичиња и растенија.

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете ONA Mist Can Fresh Linen 170ml - спреј-ароматизатор за јаки миризби или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови